• Next Level Racing Kokpit GT ELite FORD Wheel Plate Edition

Symbol: NLR-E031
4632.72
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Mało
Waga 40 kg

Zamówienie telefoniczne: 506801370

Zostaw telefon

Przedstawiamy oficjalny produkt na licencji Forda, kokpit Next Level Racing GTElite Ford GT Edition. Oczekująca na opatentowanie konstrukcja kokpitu GTElite Ford GT Edition zapewnia sztywność i stabilność w nowym przedziale cenowym, co czyni go najlepszym na rynku kokpitem o profilu aluminiowym średniej klasy. Najwyższej jakości niebieskie anodyzowane wykończenie, laserowo wytrawione logo Ford Oval, logo Ford GT i laserowo wytrawione kultowe paski Ford GT, GTElite Ford GT Cockpit dopełnia doświadczenie marki Ford dla użytkownika. Z dbałością o szczegóły i inżynierię, jak widać w naszej serii Elite, GTElite Ford Edition w porównaniu do kokpitów klasy średniej w swojej klasie jest sztywniejszy, łatwiejszy w montażu, zapewnia więcej wtrąceń, zapewniając jednocześnie wyższą jakość wykończenia.

Choć skonstruowany tak, aby pasował do kategorii średniej klasy z profilem 4080, dzięki najnowocześniejszej inżynierii i produkcji, w połączeniu z unikalnymi komponentami, osprzętem i wzmocnieniami, GTElite Ford Edition jest najbardziej sztywnym kokpitem klasy średniej. Dzięki temu innowacyjnemu procesowi, GTElite Ford GT Edition w niektórych przypadkach jest silniejszy niż konwencjonalne kokpity 16040 widoczne na rynku. Mając na uwadze rozległy ekosystem, GTElite można aktualizować, aby był kompatybilny z Next Level Racing Motion Products i ma możliwość przekształcenia go w wielopozycyjne rozwiązanie kokpitu za pomocą gotowych zestawów*.
*Zestaw Motion Kit i Formula należy zakupić osobno.

Zbudowane, by być mocne
Konwencjonalne wsporniki narożne to już przeszłość. Kokpit GTElite Ford GT Edition wykorzystuje płyty pionowego montażu pionowego wzmocnionego stalą węglową o grubości 8 mm, dzięki czemu kokpit GTElite Ford GT Edition ma mocniejsze wzmocnienie i połączenie między pionowymi wspornikami a podstawą podwozia. Aby wyeliminować jakikolwiek ruch i zwiększyć siłę zacisku między komponentami, w całej konstrukcji zastosowano specjalnie zaprojektowane nakrętki kulkowe z rowkiem teowym o pełnej szerokości kanału + śruby przelotowe w obszarach, które wymagają większej siły zacisku i sztywności. Płyta warstwowa ze stali węglowej 8 mm zapewnia również połączenie między pionowymi wspornikami a płytą pedału, aby zablokować i zwiększyć wzmocnienie między częściami konstrukcyjnymi kokpitu. Siła jest kontynuowana dzięki precyzyjnie obrobionym otworom, które bezpośrednio przykręcają podstawę profilu, aby uzyskać sztywniejszy fundament.

Kompletne doświadczenie forda
Kokpity GTElite Ford GT Edition umożliwiają społeczności Forda interakcję z marką, którą kochają, oraz współpracę z rosnącą społecznością symulatorów wyścigów. Kokpit jest wykończony anodyzacją na niebiesko, reprezentującą kultowe kolory Forda. Kokpit GTElite Ford GT Edition zapewnia niezapomniane wrażenia z marki, a ponadto zawiera wygrawerowane laserowo logo Forda i GT. Kultowe paski GT są wyryte laserowo u podstawy kokpitu, co zapewnia doskonałe wykończenie. Użytkownicy mogą uzupełnić swoją markę, dodając fotel Next Level Racing ES1 Ford GT*. Fotel ES1 Ford GT Edition łączy w sobie doświadczenie GT z wytłoczonym logo GT na zagłówku, które dopełnia wygląd kokpitu. Fotel jest wyposażony w niebieskie pasy bezpieczeństwa Team Fordzilla z logo GT oraz matę podłogową Team Fordzilla.
*Fotelik Next Level Racing ES1 Ford GT Edition sprzedawany oddzielnie (Fotelik ES1 Ford GT Edition jest dostarczany z pasami bezpieczeństwa marki Fordzilla i matą podłogową marki GT)

Przejmij kontrolę w intensywnych wyścigach
Zaawansowane funkcje, takie jak mocne koło i podstawa pedału, jakich nigdy wcześniej nie widziano, są teraz dostępne w średnim przedziale cenowym. Precyzyjnie zaprojektowane, wielokrotnie składane płytki kół, pedałów i manetek w połączeniu z grubą stalą węglową usuwają ugięcia i ugięcia, zapewniając mocniejszą i sztywniejszą platformę dla użytkowników do mocowania ich najwyższej jakości elektroniki. Wytrzymałość można zobaczyć w testach FEA (Analiza Elementów Skończonych) porównujących innowacyjne konstrukcje płyt GTElite z innymi konstrukcjami płaskimi ze stali lub aluminium spotykanymi w konwencjonalnych kokpitach dostępnych na rynku.

Pokład koła odpowiednik stali 14,3 mm lub aluminium 20,85 mm
Pedał Deck odpowiednik 10,84 mm stali lub 15,83 mm aluminium
Shifter Plate odpowiednik stali 18,51 lub aluminium 29,18 mm

Innowacyjny system wsporników i uchwytów NLR
Innowacyjny system przesuwny fotela Next Level Racing został zaprojektowany i skonstruowany w celu wyeliminowania problemu elastyczności występującego w konwencjonalnych suwakach foteli używanych w symulatorach. Grzechotki NLR są dołączone, aby łatwo przesuwać siedzenie do przodu i do tyłu, aby znaleźć żądaną pozycję, aby wyścigi były wolne od zginania.

Wsporniki siodeł Next Level Racing są wykonane z 4 mm stali węglowej, aby zapewnić sztywność wymaganą dla wyczynowych zawodników, a nowa konstrukcja zapewnia większą regulację w celu obsługi wielu pozycji siedzących z 55 kombinacjami regulacji. Użytkownicy mogą również korzystać z dołączonych uniwersalnych wsporników do siedzenia, aby zapewnić regulację wysokości i kąta dla dolnych siedzeń. Jest to nowy zakres regulacji wprowadzony dla użytkowników foteli z dolnym montażem, który zapewni dokładniejsze regulacje, co zapewni bardziej spersonalizowane wrażenia z wyścigów. Siedzenia Next Level Racing Elite Sim Racing Seats są zalecane do użytku z kokpitami Elite, ponieważ zostały zaprojektowane i zoptymalizowane dla elitarnych kierowców wyścigowych.

Wszystkie dodatki w zestawie
Wyposażanie użytkownika w cały sprzęt potrzebny do najbardziej autentycznych wrażeń z wyścigów symulacyjnych

Najwyższej jakości anodowanie i wykończenie profilu aluminiowego z niestandardowymi zaślepkami NLR
Laserowo wygrawerowane logotypy i oznaczenia linii dla łatwiejszej i szybszej regulacji
Podpora dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego
Adapter ButtKicker Gamer 2
System przesuwania siedziska bez flex
System suwaka pedałów do szybszej regulacji odległości, z łatwymi laserowymi prowadnicami liniowymi
4mm bezelastyczne wsporniki siedziska ze stali węglowej z 55 kombinacjami regulacji
Niestandardowe nóżki Next Level Racing z regulacją wysokości amortyzujących nóżek
6 x niestandardowe klipsy do kabli Next Level Racing mieszczące do 4 większych kabli lub 8 kabli o mniejszych przekrojach
Uchwyt na zestaw narzędzi Next Level Racing umożliwiający podłączenie narzędzi do regulacji w razie potrzeby do kokpitu, a także magnetyczną poziomicę dla precyzji
Wyższy profil aluminiowy do wsporników do montażu kół, zapewniający większy prześwit dla nóg dla szerszego zakresu użytkowników i pozycji jazdy
Większy pokład kół umożliwiający zamocowanie akcesoriów i urządzeń peryferyjnych

Łatwość montażu
Projektując niestandardowe komponenty i wykorzystując zaawansowane procesy produkcyjne z precyzyjnie obrobionymi otworami w profilu aluminiowym, umożliwia to łatwiejszy montaż i sztywniejsze połączenie, gdy profil łączy się ze sobą. Udoskonalona konstrukcja oznacza, że kłopoty z ustawianiem niewygodnych zamków narożnych należą już do przeszłości. Połączenie łatwości montażu z wygrawerowanymi laserowo oznaczeniami linii na profilu kokpitu GTElite Ford GT Edition pomaga w szybszym wyścigu niż jakikolwiek inny kokpit z aluminium. Każdy element jest indywidualnie umieszczany w naszym niestandardowym opakowaniu piankowym, aby zapewnić bezpieczeństwo produktu podczas transportu, zapewniając bezproblemową obsługę od momentu otwarcia opakowania, uzupełniając doświadczenie Elite.

Uzupełnij swój ekosystem
Kokpit Next Level Racing GTElite Ford GT można ulepszyć w ramach serii Elite, aby dopasować go do potrzeb użytkownika w wyścigach symulacyjnych. Dzięki tej ekscytującej współpracy fan Forda może dodać fotel ES1 Ford GT*, aby zapewnić prawdziwą markę. ES1 Ford GT* zawiera takie elementy, jak czteropunktowa uprząż Team Fordzilla oaz mata podłogowa Ford GT. Wraz z zakupem zestawu Next Level Racing GTElite Motion Adapter Kit*, GTElite może być kompatybilny z istniejącymi i przyszłymi produktami Motion Next Level Racing. GTElite może również stać się kokpitem wyścigowym Formuły lub Hybrydy dzięki dodaniu zestawu Next Level Racing GTElite Formula i Hybrid Pedal Upgrade Kit*. Dzięki rosnącemu ekosystemowi akcesoriów z serii Elite użytkownicy mogą tworzyć pełne wrażenia z wyścigów, dodając akcesoria, takie jak mocowanie na stojakach na monitory, tacki na klawiaturę i mysz, uchwyty do tabletów i uchwyty VR.
*Elementy kupowane osobno (ES1 Seat Ford GT Edition jest dostarczany z markową matą podłogową w pudełku)

Informacje o produkcie
Platforma PC
PlayStation 5
Xbox
Akcesoria w zestawie
 • Rama Next Level Racing GTElite Ford GT
 • Wsporniki do montażu bocznego fotela wyścigowego
 • Wspornik dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego
 • Uchwyt narzędziowy Next Level Racing i klucze imbusowe, poziomica
 • Nóżki z regulacją wysokości Next Level Racing
 • 8 x klipsy do zarządzania kablami Next Level Racing
 • Adapter Buttkicker Gamer 2
 • Śruby do twardego mocowania koła, manetki i pedałów
 • Niestandardowe zaślepki końcowe Next Level Racing
 • Poziomica magnetyczna
 • Kolorowa instrukcja obsługi do szybkiego i łatwego montażu
 • Cyfrowa instrukcja montażu i filmy montażowe dostępne tutaj: http://bit.ly/nlr-instructions
Kolor Niebieski
Wymiary

Długość 148 x szerokość 82.5 x wysokość 86.5 cm

Waga 34.5 kg
Pozostałe parametry
 • Obsługiwana wysokość: 120 -210 cm
 • Obsługiwana maksymalna waga: 150 kg
 • Wymiary opakowania: długość 127 x szerokość 40.5 x wysokość 25 cm
 • Waga w opakowaniu: 35.8 kg
 • Numer części: NLR-E031
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Gwarancja 24 mies.
Platforma PC, PlayStation 5, Xbox
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie