• Hewlett Packard Enterprise Punkt dostępowy AP-575 (RW) Outdoor AP 11ax R4H17A

10105.32
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 20
Poczta Polska (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 3.9 kg

Zamówienie telefoniczne: 506801370

Zostaw telefon

Punkt dostępowy Aruba 570

Wysoka wydajność Wi-Fi 6 (802.11ax) dla środowisk zewnętrznych i niebezpiecznych. Odporne na warunki atmosferyczne i temperaturę, punkty dostępowe Aruba serii 570 zapewniają najwyższą wydajność Wi-Fi 6 w lokalizacjach zewnętrznych i środowiskowo trudnych. Seria 570 o wysokiej wydajności i mocy zapewnia maksymalną pojemność i zasięg. Zapewnia funkcje 4x4:4SS MU-MIMO, zaawansowany ClientMatch oraz zintegrowany Bluetooth, umożliwiający korzystanie z usług lokalizacyjnych Aruba. Zaprojektowane, aby przetrwać w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych, AP z serii 570 są odporne na ekstremalnie wysokie i niskie temperatury, utrzymującą się wilgoć i opady atmosferyczne oraz są w pełni uszczelnione, aby chronić przed zanieczyszczeniami z powietrza. Wszystkie interfejsy elektryczne są wyposażone w przemysłową ochronę przeciwprzepięciową. Punkty dostępowe Aruba Wi-Fi 6 zapewniają wysoką wydajność łączności dla każdej organizacji, która doświadcza rosnącej liczby IoT i wymagań związanych z mobilnością. Dzięki maksymalnej zagregowanej szybkości transmisji danych w sieci wynoszącej 3 Gb/s (HE80/HE40) zapewniają one szybkość i niezawodność niezbędną w każdym środowisku.

Niesamowita wydajność

Punkty dostępowe z serii 570 zostały zaprojektowane tak, aby zoptymalizować pracę użytkowników poprzez maksymalizację wydajności sieci Wi-Fi i radykalne zmniejszenie zakłóceń między klientami. Funkcje obejmują ortogonalny dostęp z podziałem częstotliwości (OFDMA) w trybie Uplink i Downlink, MIMO dla wielu użytkowników (MU MIMO) oraz kolokację sieci komórkowej. Dzięki maksymalnie 4 strumieniom przestrzennym i możliwości obsługi kanałów o szerokości 160 MHz seria 570 zapewnia przełomowe możliwości bezprzewodowe dla każdego zastosowania.

Zalety OFDMA

Możliwość ta pozwala AP Aruba Wi-Fi 6 na jednoczesną obsługę wielu klientów Wi-Fi 6 na jednym radiu. Wykorzystanie kanału jest optymalizowane dzięki obsłudze każdej transakcji przez dopasowanie przydzielonej szerokości pasma w kanale, do obciążenia oferowanego użytkownikowi. Te podpodziały kanału są określane jako jednostki zasobów (RU).

Aruba AirSliceTM dla rozszerzonej gwarancji OFDMA

Początkowo punkty dostępowe w trybie bez kontrolera (Instant) mogą zapewnić wydajność na poziomie SLA poprzez przydzielanie RU do określonych typów ruchu. Dzięki połączeniu zapory Aruba Policy Enforcement Firewall (PEF) i głębokiej inspekcji pakietów (DPI) warstwy 7 w celu identyfikacji ról użytkowników i aplikacji, punkty dostępowe dynamicznie przydzielają potrzebną przepustowość. Klienci nie korzystający z sieci Wi-Fi 6 również mogą odnieść korzyści.

MIMO dla wielu użytkowników (MU-MIMO)

Punkty dostępowe serii 570 obsługują funkcję MU-MIMO downlink podobnie jak punkty dostępowe Wi-Fi 5 (802.11ac Wave 2). Dzięki wprowadzeniu OFDMA w Wi-Fi 6, koszty ogólne tej funkcji zostały zredukowane, a efektywność MU-MIMO została znacznie poprawiona w przypadku dużej liczby klientów.

Optymalizacja klientów z uwzględnieniem Wi-Fi 6 i MU-MIMO

Opatentowana przez Aruba technologia ClientMatch oparta na sztucznej inteligencji zapewnia, że wszyscy klienci są podłączeni do najlepiej obsługującego ich punktu dostępowego. Metryki sesji, metryki sieci, aplikacje, typ klienta są wykorzystywane do identyfikacji i utrzymania najlepszego połączenia.

Aruba Advanced Cellular Coexistence (ACC)

Funkcja ta wykorzystuje wbudowane filtrowanie do automatycznego minimalizowania wpływu zakłóceń stacji bazowych telefonii komórkowej o dużej mocy, rozproszonych systemów antenowych w budynkach oraz urządzeń typu small cell i femtocell.

Inteligentne monitorowanie zasilania (IPM)

Punkty dostępowe Aruba stale monitorują i raportują zużycie energii przez sprzęt. AP mogą być skonfigurowane tak, aby włączać lub wyłączać funkcje w oparciu o dostępną moc PoE - idealne rozwiązanie, gdy przełączniki przewodowe wyczerpały swój budżet mocy.

Zielona wydajność energetyczna AP

Punkty dostępowe Aruba Wi-Fi 6 wykorzystują analitykę opartą na sztucznej inteligencji, aby automatycznie przechodzić w tryb uśpienia i wychodzić z niego.

Możliwości platformy IoT

Punkty dostępowe Aruba Wi-Fi 6 zawierają zintegrowane radio Bluetooth 5 i 802.15.4 (do obsługi Zigbee), aby uprościć wdrażanie i zarządzanie usługami lokalizacyjnymi opartymi na IoT, usługami śledzenia aktywów, rozwiązaniami bezpieczeństwa i czujnikami IoT. Umożliwia to organizacjom wykorzystanie urządzeń serii 570 jako platformy IoT, co eliminuje potrzebę stosowania infrastruktury nakładkowej i dodatkowych zasobów informatycznych.

Docelowy czas budzenia (TWT)

Ta funkcja Wi-Fi 6, idealna dla rozwiązań IoT, które komunikują się rzadko, umożliwia urządzeniom IoT korzystanie z protokołu 802.11ax. TWT koordynuje pracę urządzeń klienckich, umożliwiając im dłuższe uśpienie z wykorzystaniem krótszych czasów przebudzenia do komunikacji przed powrotem do stanu uśpienia. Dzięki temu znacznie wydłuża się czas pracy czujników zasilanych bateryjnie w oparciu o Wi-Fi 6.

Bezpieczna infrastruktura Aruba

Seria Aruba 570 jest integralną częścią Aruba 360 Secure Fabric, która pomaga chronić uwierzytelnianie użytkowników i ruch bezprzewodowy.

WPA2-MPSK

Funkcja MPSK umożliwia prostsze zarządzanie kluczami dostępu dla urządzeń WPA2 - w przypadku zmiany hasła Wi-Fi w jednym urządzeniu nie ma potrzeby wprowadzania dodatkowych zmian w innych urządzeniach. Ta funkcja jest włączona, gdy sieci są wdrażane za pomocą ClearPass Policy Manager.

Tunele VPN

We wdrożeniach Remote AP (RAP) i IAP-VPN, Aruba 570 Series może być użyta do ustanowienia bezpiecznego tunelu SSL/IPSec VPN do Mobility Controller, który jest skonfigurowany jako koncentrator VPN.

Moduł TPM (Trusted Platform Module)

W celu zwiększenia bezpieczeństwa urządzenia, wszystkie punkty dostępowe Aruba mają zainstalowany moduł TPM do bezpiecznego przechowywania danych uwierzytelniających, kluczy i kodu rozruchowego.

Prosty i bezpieczny dostęp

Aby uprościć egzekwowanie zasad, Aruba 570 Series używa funkcji PEF (policy enforcement firewall) do enkapsulacji całego ruchu z AP do kontrolera mobilności (Gateway) dla szyfrowania i inspekcji end-to-end. Zasady są stosowane w oparciu o kontekst, w tym: rolę użytkownika, typ urządzenia, aplikację i lokalizację. Ogranicza to konieczność ręcznego konfigurowania identyfikatorów SSID, sieci VLAN i list ACL. PEF służy również jako podstawowa technologia dla Aruba Dynamic Segmentation.

Wysoka gęstość połączeń

Każdy punkt dostępowy z serii 570 zapewnia łączność dla maksymalnie 512 klientów na jedno radio (łącznie 1024).

Elastyczna obsługa i zarządzanie

Unikalną cechą punktów dostępowych Aruba jest możliwość pracy w trybie bez kontrolera lub z kontrolerem.

Tryb bez kontrolera (Instant)

W trybie bez kontrolera jeden punkt dostępowy pełni rolę wirtualnego kontrolera dla całej sieci.

Dodatkowe funkcje Wi-Fi

 • Kształtowanie wiązki nadawczej (TxBF)
 • Zwiększona niezawodność i zasięg sygnału
 • Passpoint Release 2
 • Bezproblemowe przeniesienie łączności komórkowej na Wi-Fi dla gości
 • Dynamiczny Wybór Częstotliwości (DFS)
 • Optymalne wykorzystanie dostępnego spektrum RF
 • Maksymalne łączenie proporcji (MRC)
 • Ulepszona wydajność odbiornika dla punktów dostępowych z wieloma antenami
 • Różnorodność opóźnień cyklicznych/przeniesień (CDD/CSD)
 • Umożliwia wykorzystanie wielu anten nadawczych.
 • Kodowanie blokowe czasoprzestrzeni (STBC)
 • Zwiększona odporność połączenia
 • Sprawdzanie parzystości o małej gęstości (LDPC)
 • Wysokowydajne kodowanie wykrywające i korygujące błędy w celu zwiększenia wydajności odbiornika.
Informacje o produkcie
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port
1 x 10/100/1000 Base-TX
1 x USB 3.0 Type C
Pasmo 2 GHz
5 GHz
Standardy 802.11ax
802.11ac
802.11n
802.11b
802.11a
802.11g
Antena Wewnętrzna
Zysk anteny 5 dBi
Zasilanie
 • Worst-case power consumption from the AP: 25.6W
 • Power sources sold separately
 • Power over Ethernet (PoE+): 802.3at-compliant
Kolor Biały
Waga 2.4 kg
Wymiary

23 x 24 x 27 cm

Wymagania środowiskowe
 • Praca: Temperatura: -40°C do +65°C; Wilgotność: 5% do 95% bez kondensacji (wewnątrz obudowy)
 • Przechowywanie i transport: Temperatura: -40°C do +70°C
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 24 mies.
Architektura sieci GigabitEthernet
Standardy 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Zysk anteny 5 dBi
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie