• Bosch Płyta indukcyjna 80 cm PVS831HB1E

Symbol: PVS831HB1E
2803.06
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 35
Poczta Polska (Pobranie) 40
Dostępność Średnia dostępność
Waga 16.3 kg

Zamówienie telefoniczne: 506801370

Zostaw telefon

Płyta indukcyjna Seria 6, 80 cm Czarna PVS831HB1E - Następca popularnej płyty indukcyjnej PVS851FB5E

Łatwe sterowanie płytą kuchenną.
Czy czasami gubisz się w ustawieniach swojej płyty kuchennej? Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania z nową technologią Lightline, DirectSelect pozwala wybrać strefy gotowania i ustawić żądany poziom mocy - bezpośrednio, szybko i łatwo.

Gotuj z łatwością, korzystając z dużych garnków i patelni.
Dzięki płycie indukcyjnej CombiZone masz tę zaletę, że łączysz dwie strefy gotowania z równomiernym rozprowadzaniem ciepła, co zapewnia więcej miejsca i elastyczność podczas podgrzewania dużych naczyń, takich jak duże garnki lub blachy do pieczenia.

Twoja płyta, na Twój sposób!
Teraz codzienne czynności, takie jak gotowanie idealnych jajek na twardo w 5:45 minut, stają się jeszcze łatwiejsze. Za pomocą przycisku ulubionych możesz zapisać idealną kombinację ustawień, takich jak poziom mocy i timer. Możesz też dodać sterowanie oświetleniem okapu pasującego kaptura. Po prostu podłącz swoją płytę kuchenną do konta Home Connect i łatwo rozpocznij dzień.

Konstrukcja ze skosem przednim
Elegancki, atrakcyjny design ze ściętym przodem.

Steruj okapem z poziomu płyty kuchennej.
Steruj funkcjami okapu za pośrednictwem płyty kuchennej. Zarówno płyta kuchenna, jak i powiązany z nią okap są wyposażone w moduł Wi-Fi, umożliwiający im interakcję. Gdy tylko Twoja płyta kuchenna zostanie włączona, włącza się również wyciąg i zaczyna wydobywać irytującą parę, gdy tylko zaczniesz gotować. Kiedy skończysz gotować, okap wyłączy się automatycznie po krótkim czasie działania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nieprzyjemne zapachy kuchenne naprawdę znikną. Jeśli chcesz bezpośrednio sterować okapem, po prostu włącz tryb ręczny na elementach sterujących płyty kuchennej za naciśnięciem przycisku. Następnie możesz kontrolować poziom mocy okapu za pośrednictwem interfejsu użytkownika na płycie kuchennej. Oprócz wydajności wyciągu można także sterować oświetleniem okapu za pośrednictwem płyty kuchennej. Za pomocą jednego zestawu elementów sterujących sterujesz wszystkim: płytą kuchenną i okapem.

Przyspiesz swoje gotowanie.
Jeśli chcesz jeszcze szybciej i szybciej znaleźć na stole szybkie i łatwe posiłki, Power Boost może Ci w tym pomóc. Ta praktyczna funkcja zwiększa moc i umożliwia wyjątkowo szybkie nagrzewanie. Użyj go na płycie indukcyjnej, aby zagotować duże ilości wody i podgrzać do 35% szybciej w porównaniu z najwyższym poziomem mocy.

Zrób sobie przerwę.
Czy coś innego wymaga czasami Twojej uwagi podczas gotowania? Teraz możesz wstrzymać ogrzewanie i zablokować wszystkie przyciski na płycie. Nieważne, czy dzwoni dzwonek do drzwi, ktoś dzwoni, czy po prostu chcesz wyczyścić szklaną powierzchnię w międzyczasie. Po prostu kontynuuj gotowanie najpóźniej po 10 minutach.

Zacznij gotować szybciej.
Chcesz szybko i intuicyjnie zacząć gotować? Funkcja szybkiego startu wykrywa miejsce umieszczenia naczynia i po włączeniu automatycznie wybiera odpowiednią strefę grzejną na interfejsie sterowania. Możesz zacząć od razu i bezzwłocznie wybrać żądany poziom gotowania dla swojego naczynia.

Przechowuje ustawienia sterowania.
Jeśli coś pójdzie nie tak lub się wygotuje, płyta kuchenna zapamiętuje przez kilka sekund ostatnio wybrane ustawienie. Oznacza to, że możesz go wygodnie wyczyścić i przywrócić ustawienia za naciśnięciem jednego przycisku.

Informacje o produkcie
Budowa do zabudowy
indukcyjna
Kolor czarny
Moc przyłączeniowa 7.4 kW
Liczba palników / pól grzejnych 4
Informacje o płycie
  • Strefa gotowania przednia lewa: 190 mm, 210 mm, 2,5 KW (maks. moc 3,7 KW)
  • Strefa gotowania tylna lewa: 190 mm, 210 mm, 2,5 KW (maks. moc 3,7 KW)
  • Strefa gotowania tylna prawa: 280 mm, 3 KW (maks. moc 3,7 KW)
  • Strefa gotowania przednia prawa: 145 mm, 1,6 KW (maks. moc 2,2 KW)
  • 17 poziomów mocy
Sterowanie dotykowe
Funkcje QuickStart
Booster
ReStart
Ruszty Nie dotyczy
Wysokość 5.1 cm
Szerokość 80.2 cm
Głębokość 52.2 cm
Waga 16.5 kg
Typ gwarancji Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja 24 mies.
Kolor czarny
Budowa do zabudowy, indukcyjna
Liczba palników / pól grzejnych 4
Sterowanie dotykowe
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie