-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Sharp Monitor MultiSync DD-EA272F 27 cali czarny
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 11 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4550556177504 |
Zamówienie telefoniczne: 506801370
| Zostaw telefon |
27-calowy Sharp MultiSync EA272F to biurkowy monitor Full HD z ultracienką ramką i matrycą IPS, idealny do wymagających środowisk komercyjnych. Zaprojektowany zgodnie z profesjonalnymi standardami jakości obrazu i kolorów, ten panoramiczny model 16:9 wykorzystuje technologię panelu IPS z szerokimi kątami widzenia (178° poziomo/pionowo) oraz ergonomiczną regulacją.
Podświetlenie LED w modelu EA272F umożliwia smuklejszą konstrukcję, mniejszą wagę i większą oszczędność energii w porównaniu z wcześniejszymi generacjami. Inteligentna technologia czujników automatycznie wykrywa warunki pracy, aby dostosować odpowiednią jasność ekranu dzięki czujnikowi światła otoczenia i czujnikowi obecności.
Wszechstronne złącza w tym HDMI, DisplayPort, USB-C, VGA oraz 3-portowy hub USB 3.1 zapewniają kompatybilność z najnowszymi urządzeniami i chronią inwestycję na przyszłość. Dzięki wyjściu DisplayPort model EA272F doskonale sprawdza się w konfiguracjach wielomonitorowych i obejmuje technologię ControlSync, która umożliwia sterowanie nawet sześcioma monitorami EA272F w takim zestawie. Po ustanowieniu jednego urządzenia jako jednostki głównej użytkownik może jednocześnie kontrolować wiele parametrów pracy całej konfiguracji za pośrednictwem jednego monitora.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
MultiSync EA272F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.31 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x USB (Type B) 1 x USB (Type C) 2 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 3 x USB 3.1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | Energy Star TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 377.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 527.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 359.8 mm |
| Szerokość | 610.2 mm |
| Głębokość | 45.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 250 mm |
| Waga | 12.8 kg |
| Waga z podstawą | 20.3 kg |
| Oznaczenia | |