-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
MSI Monitor MPG 491CQPX QD-OLED LED/QD-LED/Zakrzywiony/240Hz/49 cali/Czarny
4814.88
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 6.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711377237932 |
Zamówienie telefoniczne: 506801370
| Zostaw telefon |
- Najnowszej generacji panel QD-OLED Zachwycająca jakość obrazu i krótki czas reakcji.
- Wyjątkowo krótki, 0,03-milisekundowy czas reakcji GtG matrycy i 240-hercowa częstotliwość odświeżania.
- Technologia QD Premium Color Technologia ta sprawia, że współczynnik różnicy wartości koloru dla odwzorowania wyświetlanych na ekranie barw jest mniejszy od dwóch Delta E2.
- Niewiarygodne wizualizacje HDR Certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400
- Aplikacja Gaming Intelligence Wykreuj idealne ustawienia związane z wizualizacją obrazu w swoich grach.
- MSI OLED Care 2.0 Zmniejszone ryzyko utrwalenia się / wypalania się obrazu OLED.
- Funkcja przełącznika KVM - sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego zestawu klawiatury, myszy i monitora.
- Tryb konsoli, Console Mode złącze HDMI 2.1 z pełną przepustowością 48 Gbit/s.
- 3-letnia gwarancja obejmująca wypalenie w tym gwarancja obejmująca efekt utrwalenia / wypalania się obrazu OLED.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MPG 491CQPX QD-OLED |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 339.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1196.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Jasność HDR | 1000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 390 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type B) 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x USB (Type C) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 100 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 372 mm |
| Wysokość z podstawą | 410 mm |
| Szerokość | 1195 mm |
| Głębokość | 190 mm |
| Głębokość z podstawą | 328 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Waga z podstawą | 10.6 kg |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Przekątna ekranu:
49''
Rozdzielczość:
5120 x 1440
Proporcje obrazu:
32:9
Bluetooth:
Nie
Wbudowane głośniki:
Nie
Klasa energetyczna:
G
Powierzchnia matrycy:
Matowa
Ekran dotykowy:
Nie
Technologia podświetlania:
Diody LED
Wbudowany tuner TV:
Nie
Pivot:
Nie
WiFi:
Nie
Dane producenta
Micro-Star Int'L Co., Ltd.
NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST.
235 NEW TAIPEI CITY
Taiwan
886930361931
acs@msi.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.