-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MSI Monitor MPG 322URX QD-OLED 31.5/LED/FLAT/240Hz/Czarny
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 12.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711377261197 |
Zamówienie telefoniczne: 506801370
| Zostaw telefon |
Ciesz się wciągającą rozgrywką prowadzoną na gamingowych monitorach z serii MPG 322URX QD-OLED. Wyświetlacze te wyposażone są w panele QD-OLED o rozdzielczości 3840 x 2160 (UHD) i częstotliwości odświeżania 240 Hz. Charakteryzują się też wyjątkowo krótkim, bo wynoszącym zaledwie 0,03 ms czasem reakcji (GtG) matrycy. Certyfikaty VESA ClearMR 13000 i DisplayHDR True Black 400 gwarantują, że monitory te generują wyjątkowo żywy, kontrastowy obraz i eliminują rozmycie ruchu w dynamicznych scenach. Technologia OLED Care 2.0 pomaga w zapobieganiu powstawania efektu wypalania ekranu. Dla graczy konsolowych istotną informacją jest to, że modele z serii MPG 322URX QD-OLED wyposażono w porty HDMI 2.1 oferujące przepustowość 48 Gbit/s oraz obsługę trybów 4K 120 Hz, VRR i ALLM. Co więcej, dostępne złącza DisplayPort 2.1a zapewniają przepustowość 80 Gbit/s, która niezbędna jest do gamingu i profesjonalnych zastosowań wyświetlacza. Monitory te przystosowano również do obsługi sprzętu, który pojawi się w niedalekiej przyszłości.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MPG 322URX QD-OLED |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 394.73 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 699.48 mm |
| Plamka matrycy | 0.1814 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Jasność HDR | 1000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type B) 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 483 mm |
| Szerokość | 718 mm |
| Głębokość z podstawą | 242 mm |
| Waga z podstawą | 9.6 kg |
| Oznaczenia | |
Dane producenta
Micro-Star Int'L Co., Ltd.
NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST.
235 NEW TAIPEI CITY
Taiwan
886930361931
acs@msi.com