-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
HP Inc. Monitor S5 Pro 527pm QHD USB-C 9E0Y9UT#ABB
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 11 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198122920570 |
Zamówienie telefoniczne: 506801370
| Zostaw telefon |
Monitor konferencyjny HP Pro z serii 5 QHD 27" USB-C - 527pm
Pewna i bezproblemowa współpraca, dzięki monitorowi konferencyjnemu HP Pro z serii 5 o przekątnej 27 cali i rozdzielczości QHD USB-C. Prowadź konferencyjne spotkania bez rozpraszania uwagi, niezależnie od miejsca pracy, dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji. Zapewnij sobie pełen komfort, dzięki łatwej konfiguracji.
Pewność podczas telekonferencji
Pokaż się z najlepszej strony i daj się słyszeć, dzięki wysuwanej, odchylanej kamerze internetowej Poly Studio 5 MP oraz redukcji szumów wspomaganej sztuczną inteligencją - a wszystko to na monitorze z funkcją automatycznego blokowania i wybudzania, aby Twoje sprawy należały do Ciebie. Po rozmowie wystarczy otworzyć kamerę internetową, aby zapewnić prywatność na żądanie.
Twoje centrum produktywności
Ten monitor to uporządkowane centrum produktywności. Pracuj bezproblemowo na dwóch komputerach, podczas gdy pojedynczy USB-C obsługuje zasilanie 100 W. Zrób jeszcze więcej dzięki dwóm wyświetlaczom i połącz łańcuchowo dodatkowy monitor HP Pro z serii 5.
Wygodna praca i rozrywka
Komfort pracy przez cały dzień, dzięki regulacji w 4 kierunkach i eleganckiej bezramkowej konstrukcji. Zadbaj o komfort swoich oczu, dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia oraz aplikacji HP Eye Ease, która ogranicza emisję niebieskiego światła bez wpływu na kolory.
Materiały, które mają znaczenie dla środowiska
Ten energooszczędny monitor został zaprojektowany z wykorzystaniem co najmniej 85% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, 20% szkła z recyklingu w panelu monitora i 90% aluminium z recyklingu w podstawie. Ponadto 100% opakowań papierowych pochodzi ze zrównoważonych źródeł.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HP 527pm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.23 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 155 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 1 x HDMI 1 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack 2 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | CECP EPEAT Climate+ UAE NRCS NOM SEPA CEL ISC RCM TCO 10 BSMI PSB KCC BIS MEPS TCO Edge CB EAC WEEE TCO FCC (jeśli nie ma podanej klasy) PSE VCCI ICES 003 CCC KC TUV Energy Star ISO 9241-307 TGM |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 54.4 cm |
| Szerokość | 61.3 cm |
| Głębokość z podstawą | 20.7 cm |
| Waga | 6.2 kg |
| Waga z podstawą | 7.9 kg |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Oznaczenia | |