-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MSI Monitor MAG 274QP QD-OLED X24/26.5/FLAT/QD-OLED/WQHD/240Hz
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 9.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711377373982 |
Zamówienie telefoniczne: 506801370
| Zostaw telefon |
Wyobraź sobie swoje zwycięstwo z monitorem gamingowym MAG 274QP QD-OLED X24. Wyposażony w najnowszą matrycę QD-OLED 3. generacji oraz imponującą częstotliwość odświeżania 240 Hz, zapewnia niespotykane dotąd wrażenia z gry. Wyświetlacz o przekątnej 26,5 cala i wysokiej wydajności oferuje błyskawiczny czas reakcji 0,03 ms (GtG), gwarantując wyjątkowo płynny i krystalicznie czysty obraz. Certyfikat VESA ClearMR 13000 zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz redukcję rozmycia ruchu. Technologia OLED Care 2.0 pomaga zapobiegać wypalaniu pikseli, wydłużając żywotność panelu.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MAG 274QP QD-OLED X24 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | QD OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Plamka matrycy | 0.2292 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 200 nits |
| Jasność HDR | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 384 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 386.9 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 356.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 427.1 mm |
| Szerokość | 609.3 mm |
| Głębokość | 67.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 241.9 mm |
| Waga z podstawą | 6.7 kg |
| Oznaczenia | |
Dane producenta
Micro-Star Int'L Co., Ltd.
NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST.
235 NEW TAIPEI CITY
Taiwan
886930361931
acs@msi.com