-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MSI Monitor 27 cali MAG 274QPF X30MV LED/WQHD/Flat/300Hz/czarny
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 9.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711377298919 |
| Zostaw telefon |
MAG 274QPF X30MV
Gamingowe monitory z serii MSI MAG 274QPF X30MV oferują technologię podświetlenia Mini-LED, rozdzielczość 2560 × 1440 (WQHD), 300-hercową częstotliwość odświeżania, a także funkcję AI Navigator, która zapewnia znacznie lepsze wrażenia podczas gry. Monitory te wyposażono też w generujące oszałamiający obraz, 27-calowe wyświetlacze Rapid VA z technologią Quantum Dot, w których to uzyskano niezwykle krótki czas reakcji 0,5 ms (GtG, min.) matrycy. Panele te pochwalić się też mogą certyfikatem VESA DisplayHDR 1000, gwarantującym wyjątkową jakość obrazu. Uwolnij swój pełen potencjał.
- Podświetlenie Mini-LED poprawia ono jakość obrazów HDR dzięki pełnej, podzielonej na 1152 strefy matrycy podświetlenia pozwalającej na lokalne, punktowe przyciemnianie ekranu. Dzięki temu uzyskano znacznie głębszą czerń i jaśniejsze oświetlenie.
- Ekran typu Rapid VA Oferuje wysoką intensywność i klarowność wyświetlanych kolorów podczas gry.
- Certyfikat VESA DisplayHDR 1000 Certyfikat VESA gwarantuje, że dzięki precyzyjnej regulacji kontrastu oraz cieni generowane na ekranie szczegóły zawsze będą przyciągały wzrok..
- Częstotliwość odświeżania 300 Hz Zapewnia płynną grafikę i znacznie szybsze reakcje w grach.
- 0,5-milisekundowy czas reakcji (GtG, min.) matrycy ciesz się płynnym generowaniem klatek obrazu i brakiem efektu rozmycia nawet podczas wyświetlania najbardziej dynamicznych, kontrastowych scen.
- Tryb konsoli, Console Mode Zoptymalizowany pod kątem bezproblemowej kompatybilności z konsolami do gier, takimi jak PS5 i Xbox z serii X|S.
- Technologia Quantum Dot Oferuje ponad miliard żywych kolorów o niesamowitej klarowności.
- Opcje proporcji obrazu Wybierz jeden z wielu formatów obrazu, aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia z gry.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MAG 274QPF X30MV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | Rapid VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Jasność HDR | 1000 nits |
| Kontrast statyczny | 4 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 300 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 432.14 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 88.56 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 300 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 375.31 mm |
| Wysokość z podstawą | 423.53 mm |
| Szerokość | 613.1 mm |
| Głębokość | 68.77 mm |
| Głębokość z podstawą | 227.9 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Waga z podstawą | 7.5 kg |
| Oznaczenia | |
Dane producenta
Micro-Star Int'L Co., Ltd.
NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST.
235 NEW TAIPEI CITY
Taiwan
886930361931
acs@msi.com