-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
IIYAMA Monitor 65 cali TF6539AS-B1AG,IPS,4K,HDMIx2,DP,RJ45,3xUSB,2x10W, ANDROID,24/7,IP65
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 64 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4948570123902 |
| Zostaw telefon |
ProLite TF6539AS-B1AG
65-calowy Interaktywny monitor PCAP All-in-One, zaprojektowany z myślą o kreatywnych przestrzeniach i pracy zespołowej
Ciesz się interaktywnym wyświetlaczem All-in-One, który łączy najlepsze cechy technologii ekranu dotykowego PCAP i wszechstronność oraz swobodę systemu Android. Możesz go łatwo dostosować do swoich potrzeb, instalując bezpośrednio na nim wybrane aplikacje.
Stylowy, bezramkowy szklany design modelu TF6539AS-B1AG sprawia, że idealnie nadaje się do integracji w różnych środowiskach, gdzie potrzebne są elegancki wygląd i funkcjonalność, takich jak przestrzenie spotkań w nowoczesnych biurach, sklepy detaliczne i kioski.
Wbudowany system zarządzania treścią iiSignage CMS (Content Management System) zapewnia pełną kontrolę nad komunikatami i reklamami, całkowicie zdalnie i bezpiecznie. Aplikacja Aplikacja EShare umożliwia łatwe tworzenie pomysłów i efektywną współpracę w biznesie lub edukacji. Bezprzewodowe udostępnianie treści jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Funkcja FailOver zapewnia, że zawartość jest zawsze aktywnie wyświetlana za pośrednictwem wybranych wejść.
W celu ułatwienia integracji, TF6539AS-B1AG można wyposażyć w opcjonalne zewnętrzne wsporniki montażowe (OMK4-2).
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
TF6539AS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 803.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1428.5 mm |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 2 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV EAC ErP REACH RoHS CB CE UKCA WEEE |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 383 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 870 mm |
| Szerokość | 1495 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Waga | 53.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
Dane producenta
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi
100004 Tokyo
Japan
sales@iiyama.com