-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Asus Monitor 27 cali ROG Strix XG27AQDMGR ROG OLED 240Hz 0.03MS
2939.95
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 9.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711636157674 |
Zamówienie telefoniczne: 506801370
| Zostaw telefon |
ROG Strix OLED XG27AQDMG generacji 2 (XG27AQDMGR)
ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2 (XG27AQDMGR) monitor gamingowy 27-calowy (26,5-calowy widok) 1440p TrueBlack Glossy OLED, 240 Hz, 0,03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, kompatybilny z ELMB, G-SYNC, 99% DCI-P3 oraz DisplayWidget Center
- 26,5-calowy monitor QHD (2560 x 1440) TrueBlack Glossy WOLED, częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 0,03 ms
- ASUS OLED Care Pro działa z czujnikiem zbliżeniowym Neo, który precyzyjnie wykrywa, gdy użytkownik jest nieobecny, przełączając się na ekran, aby zmniejszyć ryzyko wypalenia
- Zgodność z VESA DisplayHDR 400 True Black, 99% gamutu DCI-P3, prawdziwy 10-bitowy kolor oraz różnica kolorów Delta E < 2 dla zdumiewającej wydajności HDR
- Ekskluzywna aplikacja ASUS DisplayWidget Center pozwala użytkownikom łatwo korzystać z funkcji OLED Care Pro i regulować ustawienia monitora za pomocą myszy
- Technologia ROG Gaming A.I z funkcjami opartymi na AI, które poprawiają doświadczenia graczy
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ROG Strix XG27AQDMG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | WOLED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Plamka matrycy | 0.229 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Czas reakcji | 0.03 s |
| Jasność | 1300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium Pro FSC Mix TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26.8 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 368 mm |
| Wysokość z podstawą | 500 mm |
| Szerokość | 605 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 188 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Waga z podstawą | 6.6 kg |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Oznaczenia | |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Przekątna ekranu:
26.5''
Rozdzielczość:
2560 x 1600 (WQXGA)
Proporcje obrazu:
16:9
Bluetooth:
Nie
Wbudowane głośniki:
Nie
Klasa energetyczna:
F
Powierzchnia matrycy:
Błyszcząca
Ekran dotykowy:
Nie
Technologia podświetlania:
Diody LED
Wbudowany tuner TV:
Nie
Pivot:
Tak
WiFi:
Nie
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.