-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Asus Monitor 26.5 cala XG27AQWMG OLED DP 2HDMI 0.03MS USB HUB
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 9.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711636168991 |
| Zostaw telefon |
XG27AQWMG
- 26,5-calowy monitor gamingowy QHD (2560 × 1440) TrueBlack Glossy WOLED z odświeżaniem 280 Hz i czasem reakcji 0,03 ms.
- Nowa technologia Tandem OLED zapewnia o 15% wyższą jasność szczytową, o 25% większą objętość kolorów oraz o 60% dłuższą żywotność panelu OLED w porównaniu z panelami WOLED poprzedniej generacji.
- Panel TrueBlack Glossy oferuje powierzchnię bez odbić (zero-haze) i wyjątkowo ostrą jakość obrazu.
- Zgodność z VESA DisplayHDR 500 True Black, 99,5% pokrycia przestrzeni barw DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia kolorów oraz różnica kolorystyczna Delta E mniejsza od 2 zapewniają zachwycającą jakość HDR.
- ASUS OLED Care Pro z czujnikiem Neo Proximity precyzyjnie wykrywa, kiedy użytkownik odchodzi od monitora, i przełącza ekran na czarny, aby zredukować ryzyko wypalenia.
- DisplayWidget Center umożliwia łatwy dostęp do funkcji OLED Care Pro oraz regulację ustawień monitora przy użyciu myszy
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
XG27AQWMG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 26.5'' |
| Typ matrycy | WOLED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 331.88 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 590.42 mm |
| Plamka matrycy | 0.229 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność HDR | 1500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 280 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 480 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 41 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 280 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 110 mm |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium Pro FSC Mix G-SYNC TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 368 mm |
| Wysokość z podstawą | 500 mm |
| Szerokość | 605 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 188 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Waga z podstawą | 6.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja:
36 mies.
Przekątna ekranu:
26.5''
Rozdzielczość:
2560 x 1440 (QHD)
Proporcje obrazu:
16:9
Bluetooth:
Nie
Wbudowane głośniki:
Nie
Klasa energetyczna:
F
Powierzchnia matrycy:
Błyszcząca
Ekran dotykowy:
Nie
Technologia podświetlania:
Diody LED
Wbudowany tuner TV:
Nie
Pivot:
Tak
WiFi:
Nie
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.