-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Acer Komputer All-in-One Veriton Vero VVZ4724GT 23,8" i5-14400 16GB 512GB W11PRO
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 11.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711474838896 |
| Zostaw telefon |
Zwiększona produktywność
Windows 11 Pro oferuje ulepszony design oraz płynną integrację urządzeń, aby zwiększyć produktywność, wydajność i umożliwić jeszcze szybsze wykonywanie zadań.
Wszechstronna moc dla użytkownika
Zwiększ swoją codzienną wydajność dzięki mocy dostępnej w każdym miejscu. Idealne do grania, tworzenia lub streamingu korzystaj z potrzebnej mocy zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz.
Najwyższa prędkość
Dysk PCIe Gen4 SSD NVMe oferuje prędkości odczytu i zapisu do 7 GB/s, czyli nawet 5 razy szybciej niż dyski SATA SSD. Idealny do gier i wymagających zadań.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Veriton Vero VVZ4724GT |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Moc procesora | 65 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 326.26 mm |
| Szerokość | 540.6 mm |
| Głębokość | 46.5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
Dane producenta
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com